Szanowni Państwo,

Aktualnie w Urzędzie Gminy w Reszlu trwają prace nad pozyskaniem środków finansowych z Unii Europejskiej na realizację projektu, którego celem będzie zwiększenie zakresu spraw urzędowych, które będzie można załatwić przez internet.

Uprzejmie prosimy o wypełnienie niniejszej ankiety, dzięki czemu planowany projekt będzie jak najbardziej zgodny z Państwa potrzebami i oczekiwaniami.

Dziękujemy.

Podpisanie umowy na realizację zadania „Zagospodarowanie terenu działki gminnej w miejscowości Mnichowo na teren rekreacyjno - sportowy"

4 września 2017 roku w Sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Reszlu miało miejsce podpisanie umowy na realizację zadania „Zagospodarowanie terenu działki gminnej w miejscowości Mnichowo na teren rekreacyjno - sportowy.”

Gminę Reszel reprezentowali Burmistrz Reszla Marek Janiszewski oraz Skarbnik Julita Paprocka,  wykonawcę, Wielobranżowe  Przedsiębiorstwo Komunalne - Prezes Zarządu Marcin Bejnar.

Planowana inwestycja polega na zagospodarowaniu działki nr 27/5 w miejscowości Mnichowo, gmina Reszel. Program prac obejmuje utworzenie miejsca sprzyjającego wypoczynkowi i aktywnemu spędzaniu czasu przez mieszkańców. W ramach inwestycji przewidziano do wykonania: plac zabaw dla dzieci, montaż urządzenia fitness, boisko do siatkówki, dwie wiaty o konstrukcji drewnianej, grill murowany, ciągi komunikacyjne oraz ogrodzenie terenu.

Zadanie dofinansowano w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”

GALERIA ZDJĘĆ

 

Dodatkowe informacje