KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.

CZYTAJ WIĘCEJ

  

RESZELSKI BUDŻET OBYWATELSKI
NA 2019 ROK (RBO 2019)

 Decydujmy razem

 

GŁOSOWANIE 

 


Projekty spełniające wymagania formalne i merytoryczne, zostały ogłoszone na stronie internetowej Urzędu Gminy w Reszlu www.ugreszel.pl i BIP Gminy Reszel, oraz poddane głosowaniu mieszkańców na karcie do głosowania.

 

Kto może głosować:

 

Mieszkaniec Gminy Reszel posiadający stały lub tymczasowy meldunek, który ukończył 16 rok życia. Karta do głosowania dostępna na stronie internetowej www.ugreszel.pl w zakładce RBO lub w siedzibie Urzędu Gminy w Reszlu - pokój nr 14.

 

Sposób głosowania:

 

  • Wypełnienie karty do głosowania i przesłanie jej drogą elektroniczną na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. z kwalifikowanym podpisem elektronicznym;
  • Wypełnienie karty do głosowania i wrzucenie jej do urny w punkcie Informacji Turystycznej w Urzędzie Gminy w Reszlu;
  • Wypełnienie karty do głosowania i przesłanie listownie na adres Urzędu Gminy w Reszlu.

 

GŁOSOWANIE TRWA DO 24 PAŹDZIERNIKA 2018 R.

 

Projekty z największą liczbą głosów zostaną przyjęte do realizacji w budżecie Gminy na 2019 rok.

 

Zapraszamy do głosowania!

 

Protokół z posiedzenia Zespołu Koordynującego

Załącznik nr 1 do Protokółu z posiedzenia Zespołu Koordynującego

Karta do głosowania

Wizyta gości z Ornety i Górowa Iławeckiego

W dniu 27 kwietnia 2018 roku, gościliśmy w Reszlu mieszkańców zaprzyjaźnionych miast - Ornety i Górowa Iławeckiego. Miasta te, podobnie jak nasze, są członkami Polskiej Sieci Miast Cittaslow.

Okazją do odwiedzenia Reszla była zorganizowana przez Urząd Marszałkowski w Olsztynie wycieczka po miastach spod znaku ślimaka. Wizyta rozpoczęła się w ratuszu, gdzie goście zostali powitani przez przedstawicieli Urzędu Gminy. Tam, przy słodkim poczęstunku, wstępnie zapoznali się z historią i dniem dzisiejszym miejsca, do którego przybyli oraz otrzymali drobne upominki. Następnie, wraz z przewodnikiem oraz pracownikami Urzędu Marszałkowskiego w Olsztynie, udali się na zwiedzanie miasta.

W programie znalazły się:

• ratusz
• studnia i układ urbanistyczny
• kościół p.w. Św. Ap. Piotra i Pawła
• stara plebania
• lochy zamkowe i galeria.

Kolejnym etapem wycieczki był przejazd do następnego miasta Cittaslow – Rynu. Po drodze jednak uczestnicy wycieczki nie omieszkali zatrzymać się w Świętej Lipce.

W tym samym czasie z wizytą do Ornety i Górowa Iławeckiego udali się przedstawiciele naszego miasta w osobach podopiecznych Środowiskowego Domu Samoopieki.

Dziękujemy miłym gościom za odwiedziny i zapraszamy ponownie.

GALERIA ZDJĘĆ

 

 

 

Dodatkowe informacje