KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ferie zimowe 2019

Zimowisko dla dzieci rolników z terenu województwa warmińską-mazurskiego w Zakopanym!!

 

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe , organizuje zimowisko dla dzieci rolników przy współudziale z Gminą Ełk i Międzyszkolnego Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego „Pojezierza Ełckiego„

 

Czytaj więcej...

Krajowe Zebranie Członków Polskiej Krajowej Sieci Miast Cittaslow

29 listopada 2018r. w Reszlu odbyło się Krajowe Zebranie Członków Polskiej Krajowej Sieci Miast Cittaslow. Przedstawiciele 25 miast sieci spotkali się w sali Miejskiego Ośrodka Kultury aby wspólnie rozmawiać o przyszłości Cittaslow w Polsce.

Czytaj więcej...

I sesja Rady Miejskiej w Reszlu VIII Kadencji.

Zgodnie z zarządzeniem Komisarza Wyborczego w Olsztynie, 20 listopada 2018r. odbyła się pierwsza sesja Rady Miejskiej w Reszlu VIII Kadencji.

Czytaj więcej...

Wystawa "Warmia w Kolorach"

Uroczyste obchody 100-lecia Odzyskania Niepodległości w Reszlu

11 listopada 2018 r był świętem szczególnym dla każdego Polaka – obchodziliśmy wspólnie radosne święto stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Dokładnie 100 lat temu po 123 latach zaborów Polska wróciła na mapę Europy.

Czytaj więcej...

Jednostka w wirach historii

Warsztaty z zakresu dziedzictwa regionalnego - Drogi Polaków do niepodległości

Zbieramy nakrętki!

To już kolejny rok, w którym kontynuujemy w naszej szkole akcję „Nakrętki zbieramy, przez to pomagamy". 

Czytaj więcej...

Niedziela Cittaslow

Każdego roku, w ostatnią niedzielę września, wszystkie miasta należące do sieci spod znaku ślimaka organizują imprezy w celu propagowania i upowszechniania wspólnych działań pod marką Cittaslow.

Czytaj więcej...

Dodatkowe informacje