KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dzień Sołtysa 2019

12 marca 2019 roku obchodziliśmy Gminne Święto Sołtysa. Na zaproszenie Burmistrza Reszla Marka Janiszewskiego w Restauracji „Rycerska” spotkali się Sołtysi Gminy Reszel.

Czytaj więcej...

Mobilny Punkt Informacyjny

Szanowni Państwo,

Uprzejmie zawiadamiamy, że w dniu 18.04.2019 r. w siedzibie Urzędu Gminy w RESZLU
odbędzie się dyżur konsultanta Mobilnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich.
Wszystkich zainteresowanych uzyskaniem informacji na temat wsparcia unijnego zapraszamy
w godzinach 8:30–11:00.

Adres siedziby:
Urząd Gminy w Reszlu
11-440 RESZEL
ul. Rynek 24


Dodatkowe informacje można uzyskać w Głównym Punkcie Informacyjnym Funduszy Europejskich w Olsztynie przy Urzędzie Marszałkowskim Województwa Warmińsko-Mazurskiego
telefon: 89 512 54 85

Serdecznie zapraszamy„Projekt współfinansowany z Funduszu Spójności Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020”

Spotkanie informacyjne Programu Czyste Powietrze

Dzień otwarty w Zespole Szkół im. Macieja Rataja w Reszlu

Czytaj więcej...

INFORMACJA W SPRAWIE DOWODÓW OSOBISTYCH

  • W środę 27 lutego 2019 r. czasowo wyłączona zostanie możliwość wnioskowania przez Internet o dowód osobisty. Usługa ta włączona zostanie ponownie 4 marca. 
  • W piątek 1 marca od godz. 12.00 nastąpi przerwa techniczna w działaniu Rejestru Dowodów Osobistych. Oznacza to, że od tego momentu do końca godzin otwarcia urzędu, nie będzie możliwości załatwienia spraw dotyczących dowodów osobistych, w tym złożenia wniosków o dowód osobisty oraz wydania już spersonalizowanego dowodu. Wnioski o dowód osobisty w tym dniu mogą być składane maksymalnie do godz. 11.30.
  • W razie wystąpienia sytuacji, w której nie będzie możliwe wysłanie wniosku do personalizacji przed godz. 12.00 w piątek, obywatel będzie zmuszony złożyć ponowny wniosek po 4 marca 2019 r.

 Na podstawie informacji Zespołu Centralnego Ośrodka Informatyki oraz Ministerstwa Cyfryzacji.

Szkolenia ODR - aktualizacja

Szkolenie pt. „OZE – Szansa na innowacyjne rolnictwo"

Twój e-PIT

Uprzejmie informuję, że Ministerstwo Finansów z dniem 15 lutego 2019 r. uruchamia usługę „Twój e-PIT”.

To nowatorskie rozwiązanie polega na przeniesieniu obowiązku sporządzenia zeznania podatkowego na administrację skarbową na podstawie danych będących w posiadaniu Krajowej Administracji Skarbowej.

Usługa w pierwszym roku swego działania dedykowana jest dla podatników rozliczających się na formularzu PIT-37 i PIT-38. W okresie od 15 lutego do 30 kwietnia czeka na podatników Twój e-PIT, który można sprawdzić, zweryfikować, zaakceptować. Ale można też nic nie robić, wówczas 30 kwietnia br. zeznanie zostanie uznane za złożone.

https://www.podatki.gov.pl/

Ogłoszenie Burmistrza Reszla o naborze wniosków o dotacje na zadania z zakresu ochrony zabytków i opieki nad zabytkami

Ogłoszenie Burmistrza Reszla o naborze wniosków o dotacje na zadania z zakresu ochrony zabytków i opieki nad zabytkami – dofinansowanie prac konserwatorskich, restauratorskich i robót budowlanych przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków usytuowanym na terenie Gminy Reszel.

Załączniki:

http://bip.reszel.warmia.mazury.pl/kategoria/1069/ochrona-zabytkow.html 

Komunikat dla przedsiębiorców

Dodatkowe informacje