KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zainteresujmy turystów wypoczynkiem na wsi

PROJEKT „WZMOCNIENIE JAKOŚCI USŁUG AGROTURYSTYCZNYCH NA WARMII I MAZURACH POPRZEZ WDRAŻANIE SYSTEMU KATEGORYZACJI WIEJSKIEJ BAZY NOCLEGOWEJ SKIEROWANY JEST DO WSZYSTKICH WŁAŚCICIELI OBIEKTÓW TURYSTYKI WIEJSKIEJ WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO.

Ideą przedsięwzięcia jest zwiększenie wiedzy i umiejętności u usługodawców z terenu Warmii i Mazur w zakresie konkurencyjności prowadzonej działalności poprzez kategoryzację obiektu, skategoryzowanie 40 obiektów agroturystycznych, zwiększenie zainteresowania turystów wypoczynkiem na wsi, poprawa świadomości podmiotów świadczących usługi agroturystyczne oraz potencjalnych kwaterodawców na temat możliwości oraz znaczenia kategoryzacji Wiejskiej Bazy Noclegowej oraz zwiększenie promocji obiektów skategoryzowanych

W ramach projektu zostaną poddane kategoryzacji obiekty w dwóch kategoriach: „Wypoczynek u rolnika” lub „Wypoczynek na wsi”. Kategoryzacja poprzedzona będzie szkoleniem dla kwaterodawców, podczas którego zostaną omówione wymagania kategoryzacyjne oraz inne kwestie związane z prowadzeniem działalności turystycznej na wsi.

Udział w projekcie jest bezpłatny. Osoby zainteresowane udziałem mogą skontaktować się z biurem Polskiej Federacji Turystyki Wiejskiej „Gospodarstwa Gościnne”, nr tel . 666 361 423, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Źródło: http://warmia.mazury.pl

Dodatkowe informacje