KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sołtys Roku 2018 Powiatu Kętrzyńskiego


Głosowanie rozpoczęte!

Kliknięcie w obrazek przeniesie do strony na której można zagłosować. Wybierz swojego Sołtysa Roku 2018:

Już po raz drugi Starostwo Powiatowe w Kętrzynie organizuje plebiscyt na Sołtysa Roku Powiatu Kętrzyńskiego. Pragniemy uhonorować i docenić Sołtysów, którzy na co dzień działają na rzecz lokalnej społeczności, a ich ciężką pracę widać w każdej miejscowości.

Plebiscyt rozpoczyna się już w piątek 9 lutego br., a oddać głos na swojego ulubionego Sołtysa można poprzez stronę internetową www.soltysroku.pl .Każdy zarejestrowany użytkownik FB będzie mógł oddać jeden głos na jednego spośród 100 Sołtysów Powiatu Kętrzyńskiego. Każdy głos jest weryfikowany.
Głosowanie zakończy się 28 lutego o północy. To Państwo wybiorą laureata, którego uhonorujemy na uroczystej gali 10 marca, dzień przed corocznym świętem Dnia Sołtysa, które obchodzimy 11 marca.

Urząd Sołtysa istnieje w Polsce od XII wieku i jest mocno zakorzeniony w naszej kulturze i sposobie zarządzania. To urząd, który jest ściśle związany ze świadomością mieszkańców wsi i nieodzownym jego elementem. Dobry sołtys to przede wszystkim dobry organizator, osoba przedsiębiorcza, pełna pomysłów, umiejąca zarazić swoje otoczenie twórczymi działaniami. Sołtys to przede wszystkim praca na rzecz lokalnej społeczności. Praca w ściśle określonym środowisku, z ludźmi i ich problemami, ale także i radościami. Funkcja sołtysa to zadanie, które wymaga uwagi i empatii na otaczające wartości, wymagające kreatywności, wiedzy, cierpliwości i szukania nowych rozwiązań. Współczesne sołectwa stają się - z dnia na dzień - coraz bardziej nowoczesne, zmodernizowane, a umiejętność korzystania z nowych technologii i udział w ciekawych przedsięwzięciach, kreuje liderów, nawet w tak ściśle określonych środowiskach. Pragniemy docenić tych pracowitych ludzi, a wyboru dokonają mieszkańcy powiatu. To Państwo wybiorą Sołtysa Roku 2018 Powiatu Kętrzyńskiego.

Źródło: http://starostwo.ketrzyn.pl/index.php/523-soltys-roku-2018-powiatu-ketrzynskiego

 

 

 

Dodatkowe informacje