KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Gminne Święto Sołtysa

16 marca 2018 roku obchodziliśmy Gminne Święto Sołtysa. Na zaproszenie Burmistrza Reszla Marka Janiszewskiego w Restauracji „Rycerska” spotkali się Sołtysi Gminy Reszel.

„Sołtys to wyjątkowa funkcja publiczna – brak wyznaczonych stałych godzin urzędowania, codzienna praca najbliżej ludzkich spraw. To klucz do wspólnego sukcesu naszej społeczności  i przekonania, że tu warto mieszkać, żyć i pracować.” – powiedział Burmistrz Marek Janiszewski w okolicznościowym przemówieniu.

Złożył również serdeczne życzenia i podziękowania za zaangażowanie, współpracę i sumienne wykonywanie obowiązków. Wręczył każdemu z Sołtysów dyplom i pamiątkowy długopis z wygrawerowanym imtieniem i nazwiskiem oraz nazwą sołectwa.

Również miłe słowa w kierunku Sołtysów skierował obecny na spotkaniu Starosta Kętrzyński Jarosław Pieniak. W dalszej części spotkania głos zabrali pani Katarzyna Ślimak-Duda i pan Szymon Gałka, którzy w imieniu wszystkich Sołtysów podziękowali włodarzom gminy.

W części artystycznej piosenki ludowe oraz twórczość Marii Zientary-Malewskiej mówiącą o Wielkanocy na Warmii, zaprezentowała mieszkanka naszego miasta pani Danuta Lewczuk grająca na akordeonie. 

Spotkanie było okazją do rozmów pomiędzy Sołtysami, wymiany doświadczeń i planów na przyszłość.

GALERIA ZDJĘĆ

Dodatkowe informacje