Szanowni Państwo,

Aktualnie w Urzędzie Gminy w Reszlu trwają prace nad pozyskaniem środków finansowych z Unii Europejskiej na realizację projektu, którego celem będzie zwiększenie zakresu spraw urzędowych, które będzie można załatwić przez internet.

Uprzejmie prosimy o wypełnienie niniejszej ankiety, dzięki czemu planowany projekt będzie jak najbardziej zgodny z Państwa potrzebami i oczekiwaniami.

Dziękujemy.

Boisko odnową wsi odnowione w miejscowości Pilec

W dniu 13 października 2017 roku w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Reszlu podpisana został umowa na realizację inwestycji „Boisko odnową wsi odnowione w miejscowości Pilec” realizowanej w ramach Programu Odnowy Wsi Województwa Warmińsko - Mazurskiego „Wieś Warmii, Mazur i Powiśla miejscem w którym warto żyć…”.

Umowę z wykonawcą Przedsiębiorstwem Usługowo – Handlowym Arkadiusz Stańko podpisali Burmistrz Reszla Marek Janiszewski wraz ze Skarbnikiem Gminy Julitą Paprocką.

Inwestycja przewiduje modernizację nawierzchni boiska: zniwelowanie nierówności terenu, zdjęcie i wywiezienie wierzchniej warstwy ziemi wraz z całą roślinnością porastającą boisko, nawiezienie nowej ziemi oraz piasku na część boiska do gry w siatkówkę, rozprowadzenie jej po terenie boiska wraz z wyrównaniem, zasianie mechaniczne nasionami trawy i ubicie tak przygotowanej nowej nawierzchni.

Dodatkowe informacje