KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Rekrutacja do Przedszkola Samorządowego w Reszlu

 

Czytaj więcej...

Rekrutacja do Szkoły Podstawowej nr 3

Czytaj więcej...

UCZNIOWIE ZSP W RESZLU POMAGAJĄ ZWIERZĘTOM LEŚNYM

Jednym z zadań szkoły określonych w podstawie programowej jest kształtowanie u uczniów postawy szacunku dla środowiska przyrodniczego. Już w przedszkolu uczymy dzieci świadomości tego, że o środowisko należy dbać i trzeba pomagać zwierzętom, także leśnym.

Czytaj więcej...

XXII Festiwal Jasełek

19 stycznia 2019r. grupa składająca się z 44 dzieci uczęszczających do naszej szkoły oraz 3 nauczycielek – s. Czesławy Bezrutczyk, Doroty Choromańskiej oraz Iwony Michalskiej wyjechała autokarem do Kętrzyna na XXII Festiwal Jasełek. 

Czytaj więcej...

JASEŁKA BOŻONARODZENIOWE

19.12.2018r. w budynku przy ul. M. Konopnickiej 2, a 21.12.2018r. w budynku przy ul. B. Chrobrego 5a zostały wystawione jasełka bożonarodzeniowe.

Czytaj więcej...

Świąteczne śpiewanie w trzech językach

W czwartek 20.12.2018r. w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Reszlu przy ulicy Chrobrego odbyło się śpiewanie piosenek świątecznych i kolęd w trzech językach: polskim, angielskim i niemieckim.

Czytaj więcej...

Uczniowie Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Reszlu zakwalifikowani do etapów wojewódzkich konkursów przedmiotowych

Miło nam poinformować, że uczniowie Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Reszlu w roku szkolnym 2018/2019 będą reprezentować szkołę podczas wojewódzkich konkursów przedmiotowych organizowanych przez Warmińsko – Mazurskiego Kuratora Oświaty.

Czytaj więcej...

Zwycięstwo w konkursie „Lekcja o Funduszach Europejskich V”

Miło nam poinformować, że nasza szkoła znalazła się wśród laureatów konkursu na najlepsze hasło promujące Fundusze Europejskie. Konkurs był organizowany przez Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju w ramach akcji edukacyjnej „Lekcja o Funduszach Europejskich V”.

Czytaj więcej...

„Cudowny chłopak"

W ubiegłym tygodniu do Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Reszlu zawitało kino objazdowe.

Czytaj więcej...

AKCJA CHARYTATYWNA NA RZECZ SCHRONISKA DLA ZWIERZĄT W PUDWĄGACH

W piątek 30 listopada w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Reszlu odbyła się zabawa andrzejkowa, na którą uczniowie przynieśli łącznie 122 kg karmy dla zwierząt.

Czytaj więcej...

Dodatkowe informacje