KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jarzębinka czyli głośne czytanie bajki przez rodziców.

W miesiącu październiku w Oddziałach Przedszkolnych przy SP nr 3 w Reszlu odbyło się spotkanie z literaturą dziecięcą czytaną przez rodziców dla starszych przedszkolaków.

Zaproszeni rodzice – Monika Korynkiewicz, Barbara Zelma i Malwina Mikułaniec przeczytali bajkę rosyjską J. Tajca pt. "Jarzębinka", opowiadającą o babce Oleńce i jej wnuczce. Dziewczynka zostaje porwana przez wilka a zwierzęta pomagają babci w poszukiwaniach Jarzębinki. Książeczka uczy dzieci bardzo ważnej rzeczy, że dobro, które dadzą innym, zawsze do nich powróci.

Przedszkolaki bardzo chętnie wypowiadały się na temat treści utworu, oceniały postępowanie bohaterów. Potrafiły ułożyć według kolejności zdarzeń historyjkę obrazkową do treści utworu. Następnie dzieci mogły wykazać się swoimi umiejętnościami plastycznymi malując i kolorując obrazek jarzębiny oraz wykonując korale z jarzębiny. Przedszkolaki podczas tego spotkania miały okazję do wzbogacenia wiadomości o jesieni a także rozwijania aktywności twórczej.

Dzieci i wychowawczynie z Oddziałów Przedszkolnych składają serdeczne podziękowania zaangażowanym rodzicom. Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie z książką czytaną przez rodziców w przedszkolu.

Krystyna Dudek

GALERIA ZDJĘĆ

 

Dodatkowe informacje