KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nadęte trąby - koncert muzyczny w Szkole Podstawowej nr 3 w Reszlu

6 listopada 2017r. uczniowie oddziałów przedszkolnych i klas I – IV Szkoły Podstawowej nr 3 w Reszlu po raz drugi w tym roku szkolnym uczestniczyli w koncercie muzycznym przygotowanym przez Agencję Artystyczną MAT z Olsztyna.Głównym celem spotkania było zapoznanie z grupami instrumentów dętych.

Uczniowie gościli na królewskim dworze, gdzie świętowano Dzień Królewskiej Armii. Podczas uroczystości występowała orkiestra dęta. Dzieci grały na instrumentach dętych drewnianych, dętych blaszanych i perkusyjnych. Zespołem muzycznym kierował kapelmistrz, używając buławy. Podczas zabawy na królewskim dworze uczniowie poznali brzmienie oraz budowę saksofonu sopranowego i tuby, a także utrwalili sobie pojęcia związane z muzyką: orkiestra dęta i kapelmistrz.

Na zakończenie spotkania odbył się „Turniej Wiedzy o Muzyce”. Pierwsze miejsce zajął Hubert Kowalski z klasy III b i Łukasz Łomżyński z klasy III c.

Krystyna Dudek

GALERIA ZDJĘĆ

 

Dodatkowe informacje