KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bal Przebierańców w Oddziałach Przedszkolnych przy Szkole Podstawowej nr 3 w Reszlu

Bal Przebierańców jest atrakcją bardzo lubianą i wyczekiwaną przez wszystkie dzieci.

W Oddziałach Przedszkolnych w Szkole Podstawowej nr 3 w Reszlu taki bal odbył się dnia 12 stycznia 2018 roku.

Tego dnia sale wyglądały bajecznie i kolorowo, a przepięknie przebrane przedszkolaki od rana z dumą prezentowały wymyślne stroje. Nieco później miały możliwość pozowania do zdjęcia grupowego oraz zdjęć indywidualnych. Następnie uczestnicy balu w barwnym korowodzie przeszli do sali gimnastycznej i rozpoczęła się zabawa.

Na balu wszyscy przebierańcy bawili się świetnie. Z wielką ochotą brali udział we wspólnych zabawach i konkursach. Skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do tańca.

Takiej zabawie towarzyszą niesamowite emocje i niezapomniane przeżycia. Bal umożliwił wszystkim dzieciom spędzenie czasu w miłej atmosferze, a radość na ich twarzach świadczyła o udanej zabawie.

Rodzicom dziękujemy za zaangażowanie w przygotowanie dla dzieci pięknych balowych strojów, słodkiego poczęstunku i udział we wspólnej zabawie.

GALERIA ZDJĘĆ

Zofia Naumczuk

Dodatkowe informacje