KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.

CZYTAJ WIĘCEJ

„Drabina do nieba” – Misterium Męki Pańskiej w Szkole Podstawowej nr 3 w Reszlu

Misterium Męki Pańskiej to sceniczna prezentacja treści biblijnych związanych z ostatnimi ziemskimi dniami Jezusa, Jego śmiercią i zmartwychwstaniem.

Uczniowie i nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 3 w Reszlu oraz Gimnazjum mieli okazję je przeżywać w ostatnim dniu nauki przed Świętami Wielkanocnymi.

Misterium, pt. „Drabina do nieba” wystawili uczniowie kl. VI, VII SP i III Gimn. pod kierunkiem p. E.Głowackiej i p. I.Michalskiej. Wspaniałą dekorację przygotowała p. D.Borejko. 

Przedstawione sceny biblijne wprowadziły nas w tematykę Wielkiego Tygodnia i przypomniały, że „Jezus przyjdzie zbawić wszystkich, którzy pragną zbawienia, uleczy dusze, rozerwie kajdany śmierci, otrze łzy płaczącym, pocieszy smutnych, cierpiącym przyniesie ukojenie”.

Po zakończonym przedstawieniu zostały rozdane dyplomy i słodkie upominki dla twórców wielkanocnych baranków. Dochód ze sprzedaży tych przepięknych baranków został przekazany na misje.

Tekst: Organizatorzy
Zdjęcia: Dorota Choromańska

GALERIA ZDJĘĆ

Dodatkowe informacje