KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.

CZYTAJ WIĘCEJ

SZKOLNY KONKURS ORTOGRAFICZNY

W kwietniu 2018 r. odbył się w naszej szkole Konkurs Ortograficzny. Wzięło w nim udział 35 uczniów, w tym 28 uczniów klas IV-VII i 7 uczniów klas gimnazjalnych. Do grona najlepszych zakwa¬lifikowały się następujące osoby:

Klasy IV-VII

1. Magdalena Demianiuk, kl. VI a
2. Katarzyna Jałoszewska, kl. VII a
3. Oliwier Maksymiuk, kl. V a
4. Zuzanna Galicka, kl. VII a
5. Anna Rębowska, kl. VII a
6. Anna Szczepańska, kl. IV b
7. Martyna Stadnik, kl. VII b
8. Magdalena Eble, kl. VI a
9. Olga Jaruga, kl. IV a
    Karolina Zelma, IV a
10. Oliwia Bober, kl. IV c

Klasy II i III gimnazjum

1. Milena Kołakowska, kl. III c
2. Aleksandra Kościelniak, kl. III c
3. Weronika Łomżyńska, kl. III b
    Damian Zelma, kl. II b

Celem konkursu było rozbudzanie zainteresowań językiem ojczystym, propagowanie poprawności ortograficznej i dbałości o czystość języka.

W XVI Powiatowym Konkursie Ortograficznym Gimnazjalistów w Karolewie 26 maja 2018 r. naszą Szkołę będą reprezentować dwie osoby – Milena Kołakowska i Damian Zelma.

A. Doboszewska-Kasperek

 

 

 

Dodatkowe informacje