KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Egzamin gimnazjalny 2018

W środę 18 kwietnia 2018 r. rozpoczął się egzamin gimnazjalny rocznika 2002.

Pierwszego dnia odbył się egzamin z części humanistycznej. 
O godzinie 9:00 uczniowie przystąpili do testu z zakresu historii i wiedzy o społeczeństwie. Z tej części egzaminu zwolnieni byli laureaci Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Wiedzy o Społeczeństwie – Weronika Majcher z klasy III a oraz Przemysław Pieniak z klasy III a.

Następnie uczniowie napisali test z języka polskiego. Z egzaminu z tej części zwolnieni zostali laureaci Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego – Weronika Majcher z klasy III a, Wiktoria Waliszewska z klasy III a, Natalia Gajewska z klasy III a, Weronika Rozicka z klasy III c, Gregor Eble z klasy III a, Michał Petz z klasy III a oraz Błażej Urbanowicz z klasy III a.

W czwartek 19 kwietnia 2018 r. uczniowie zmagali się z częścią matematyczno – przyrodniczą. Rozpoczęli od testu z przedmiotów przyrodniczych, z pisania którego została zwolniona Weronika Majcher z klasy III a – laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Chemii. Następnym wyzwaniem tego dnia był egzamin z matematyki.

Z kolei w piątek 20 kwietnia młodzież sprawdziła swoją wiedzę z języka obcego nowożytnego. Z pisania testu został zwolniony Gregor Eble z klasy III a - laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Niemieckiego.

Jak co roku, wszystkie zestawy zadań egzaminacyjnych będą dostępne do przejrzenia na stronie Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Łomży.

Życzmy uczniom jak najwyższych wyników. Poznamy je 15 czerwca 2018r.

GALERIA ZDJĘĆ

Agnieszka Żyła

Dodatkowe informacje