KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.

CZYTAJ WIĘCEJ

  

RESZELSKI BUDŻET OBYWATELSKI
NA 2019 ROK (RBO 2019)

 Decydujmy razem

 

GŁOSOWANIE 

 


Projekty spełniające wymagania formalne i merytoryczne, zostały ogłoszone na stronie internetowej Urzędu Gminy w Reszlu www.ugreszel.pl i BIP Gminy Reszel, oraz poddane głosowaniu mieszkańców na karcie do głosowania.

 

Kto może głosować:

 

Mieszkaniec Gminy Reszel posiadający stały lub tymczasowy meldunek, który ukończył 16 rok życia. Karta do głosowania dostępna na stronie internetowej www.ugreszel.pl w zakładce RBO lub w siedzibie Urzędu Gminy w Reszlu - pokój nr 14.

 

Sposób głosowania:

 

  • Wypełnienie karty do głosowania i przesłanie jej drogą elektroniczną na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. z kwalifikowanym podpisem elektronicznym;
  • Wypełnienie karty do głosowania i wrzucenie jej do urny w punkcie Informacji Turystycznej w Urzędzie Gminy w Reszlu;
  • Wypełnienie karty do głosowania i przesłanie listownie na adres Urzędu Gminy w Reszlu.

 

GŁOSOWANIE TRWA DO 24 PAŹDZIERNIKA 2018 R.

 

Projekty z największą liczbą głosów zostaną przyjęte do realizacji w budżecie Gminy na 2019 rok.

 

Zapraszamy do głosowania!

 

Protokół z posiedzenia Zespołu Koordynującego

Załącznik nr 1 do Protokółu z posiedzenia Zespołu Koordynującego

Karta do głosowania

IV Bieg dla Ziemi w SP 3

23 kwietnia 2018 r. Szkoła Podstawowa nr 3 w Reszlu zorganizowała już po raz czwarty bieg dla Ziemi. Był to jeden z punktów działań zaplanowanych w ramach kampanii „Tydzień dla Ziemi”.Celem akcji było promowanie w środowisku lokalnym zdrowego stylu życia poprzez aktywność fizyczną, jaką jest bieganie.

Bieg, który odbył się na stadionie miejskim poprzedził przemarsz uczniów z transparentami o treściach ekologicznych.

Uroczystego otwarcia imprezy dokonał Burmistrz Reszla, p. Marek Janiszewski.

W biegu wzięli udział wszyscy chętni uczniowie,którzy uzyskali zgodę rodziców, począwszy od 6 – latków, aż po gimnazjalistów. Starsi uczestnicy brali udział w kategorii otwartej. W sumie w biegu wzięło udział 257 uczestników. Zwycięzcy z każdego rocznika otrzymali medale. Natomiast wszyscy biorący udział w biegu otrzymali butelkę wody oraz kiełbaskę z grilla.

Informację o biegu można było znaleźć na plakatach, które były rozmieszczone na terenie Reszla oraz na stronie internetowej szkoły. Każda chętna osoba mogła wziąć udział w tej akcji, by sprawdzić swoją kondycję, być może nabrać pewności siebie czy pokonać swoje słabości. Za wytrwałość przyznano trzy specjalne wyróżnienia.

Bieganie daje radość, relaksuje, rzeźbi sylwetkę. Daje same korzyści, więc może warto spróbować lub pobić swój rekord życiowy? Bieganie jest nie tylko modne, ale również zdrowe. Zachęcajmy się nawzajem do biegania!

Sponsorzy Biegu dla Ziemi: Urząd Gminy w Reszlu oraz Szkoła Podstawowa nr 3 w Reszlu.

Szczególnie dziękujemy za pomoc w organizacji biegu: dyrektorowi SP 3 - p.Edwardowi Szmulowi, p.Bożenie Makarewicz, p.Agnieszcze Jałoszewskiej, p.Sylwii Ciesiun, p.Andrzejowi Lewandowskiemu, p.Gasparowi Jaśkiewiczowi, p.Łukaszowi Pyrzakowi, p. Pawłowi Zającowi, p. Mariuszowi Jałoszewskiemu, Ochotniczej Straży Pożarnej w Reszlu oraz uczniom klasy I o profilu pożarniczym z Zespołu Szkół w Reszlu.

Główni organizatorzy imprezy: Joanna Piskosz i Wojciech Jałoszewski.

 

GALERIA ZDJĘĆ

 

Tekst: Joanna Piskosz
Zdjęcia: Agnieszka Żyła

 

 

 

Dodatkowe informacje