KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.

CZYTAJ WIĘCEJ

  

RESZELSKI BUDŻET OBYWATELSKI
NA 2019 ROK (RBO 2019)

 Decydujmy razem

 

GŁOSOWANIE 

 


Projekty spełniające wymagania formalne i merytoryczne, zostały ogłoszone na stronie internetowej Urzędu Gminy w Reszlu www.ugreszel.pl i BIP Gminy Reszel, oraz poddane głosowaniu mieszkańców na karcie do głosowania.

 

Kto może głosować:

 

Mieszkaniec Gminy Reszel posiadający stały lub tymczasowy meldunek, który ukończył 16 rok życia. Karta do głosowania dostępna na stronie internetowej www.ugreszel.pl w zakładce RBO lub w siedzibie Urzędu Gminy w Reszlu - pokój nr 14.

 

Sposób głosowania:

 

  • Wypełnienie karty do głosowania i przesłanie jej drogą elektroniczną na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. z kwalifikowanym podpisem elektronicznym;
  • Wypełnienie karty do głosowania i wrzucenie jej do urny w punkcie Informacji Turystycznej w Urzędzie Gminy w Reszlu;
  • Wypełnienie karty do głosowania i przesłanie listownie na adres Urzędu Gminy w Reszlu.

 

GŁOSOWANIE TRWA DO 24 PAŹDZIERNIKA 2018 R.

 

Projekty z największą liczbą głosów zostaną przyjęte do realizacji w budżecie Gminy na 2019 rok.

 

Zapraszamy do głosowania!

 

Protokół z posiedzenia Zespołu Koordynującego

Załącznik nr 1 do Protokółu z posiedzenia Zespołu Koordynującego

Karta do głosowania

Kwiaty dla Niepodległej – 10 maja 2018r.

Rok szkolny 2017/2018 przez Ministerstwo Edukacji Narodowej został ogłoszony „Rokiem dla Niepodległej”.

W naszej szkole od września 2017r. podejmowane są różne działania związane z radosnym świętowaniem stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości, a 10 maja 2018r. odbyła się bardzo wymowna akcja - wzdłuż placu apelowego i wokół masztu flagowego budynku przy ul. M. Konopnickiej uczniowie klas 0-4 posadzili 400 begonii – 200 białych i 200 czerwonych.

Bezpośrednio przed sadzeniem roślin odbyły się z uczniami krótkie pogadanki na temat polskich barw narodowych, a następnie każde dziecko otrzymało jedną sadzonkę. W przygotowane wcześniej dołki uczniowie pod okiem koordynatorek posadzili młode roślinki.

Każda klasa otrzymała do zagospodarowania odpowiedni odcinek przygotowanego wcześniej pasa ziemi. Po posadzeniu uczniowie będą dbać o systematyczne podlewanie posadzonych przez siebie roślin, żeby wspólnie stworzona rabata jak najszybciej przybrała wygląd pięknej biało-czerwonej kwiatowej wstęgi wzdłuż placu apelowego.

Koordynacją prac zajęły się Dorota Choromańska i Joanna Piskosz.

Dziękujemy za ogromne wsparcie ze strony pracowników obsługi.

GALERIA ZDJĘĆ

Organizatorzy

Dodatkowe informacje