KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Poznajemy „Małą Ojczyznę”…

Dnia 25 maja 2018r. klasa 4a wybrała się na pieszy rajd do Św. Lipki. Zaopatrzeni w kiełbaski, bułki i napoje ruszyliśmy polnymi drogami, lasem… Mogliśmy podziwiać piękne widoki…Aż tu niespodzianka!

Pani Grażyna Bieńkowska zorganizowała dla nas stoisko słodkości. Był arbuz, ciasteczka, lody, woda. Posileni i w dobrych humorach ruszyliśmy w dalszą drogę. Zmęczeni dotarliśmy do celu i zaraz dla ochłody koncert organowy w Kościele. Byliśmy pod wrażeniem

Następnie zwiedziliśmy muzeum, gdzie mogliśmy obejrzeć ciekawe eksponaty. Kolejny punkt programu to straganyUśmiech . Każdy zakupił jakąś pamiątkę. Udaliśmy się potem na zwiedzanie Kościoła.  Ksiądz Roman Jodłowski ciekawie opowiedział nam historię tego miejsca i ciekawostki o świątyni. Na koniec ognisko…super! Upiekliśmy kiełbaski, pograliśmy w piłkę i żegnani przez odgłosy burzy, udaliśmy się z rodzicami do domów. Byliśmy zmęczeni, ale pełni wrażeń.

Serdecznie dziękujemy za gościnność proboszczowi Św. Lipki Aleksandrowi Jacyniakowi.   

Piękna jest nasza mała ojczyzna….

Tekst: Viola Crimella, Julia Węglarska
Zdjęcia: Jarosław Żyła

GALERIA ZDJĘĆ

 

                                                       

 

Dodatkowe informacje