KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.

CZYTAJ WIĘCEJ

VII Spotkanie Młodych w Rybakach

Tegoroczne spotkanie w Rybakach pod hasłem „Jezus my story” odbyło się 22 września 2018r. Licznie przybyli na nie młodzi przygotowujący się do bierzmowania. Było ich ok. 3 tys. Nie zabrakło również młodzieży z Reszla. 

 

10 osób z kl. VIII, jak i III gimnazjalnej pod opieką p. Iwony Michalskiej oraz Hani Jabłońskiej dzielnie reprezentowało naszą szkołę i parafię.

Spotkanie w pięknej scenerii, nad jeziorem, rozpoczęło się od zawiązania wspólnoty, później była scenka o Szymonie z Cyreny.

Podczas adoracji Najświętszego Sakramentu ks. Tyczyński przypomniał nam, że: „Szukamy cudów, a mamy Boga w takiej małej i prostej rzeczy, jak kawałek białego chleba. (...)Tu jest Bóg, który jest wolny. Nie bój się, tylko zbliż się, z własnej woli ''. Po adoracji był czas na pytania do kapłanów, osób konsekrowanych, jak i małżonków.

Następnie młodzi „falowali” w rytm hip-hopu, czyli zespółu „Muode Koty'', który dostrzegał, że jednak najważniejszy jest Jezus. Spotkanie zakończyła Msza Święta pod przewodnictwem abp. Józefa Górzyńskiego.

Był to udany czas zabawy połączonej z modlitwą.

Zespół Szkolno-Przedszkolny

 

Dodatkowe informacje