KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Certyfikat Ogrodu Dydaktycznego

Rok szkolny 2017/2018 przez Ministerstwo Edukacji Narodowej został ogłoszony „Rokiem dla Niepodległej”, w związku z tym w naszej szkole od września 2017r. podejmowane były różnorodne działania związane z radosnym świętowaniem stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Jednym z działań było utworzenie ogrodu dydaktycznego przy szkole.

Dzięki zaangażowaniu nauczycieli, uczniów i pracowników obsługi przy szkole powstał zakątek wiosenny, leśny i rustykalny. Ponadto plac apelowy został udekorowany kwiatami w barwach narodowych. Przy maszcie flagowym został umieszczony głaz upamiętniający 100-lecie odzyskania niepodległości przez Polskę.

Wszystkie te działania zostały uhonorowane poprzez przyznanie naszej szkole przez Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Olsztynie Certyfikatu Szkolnego Ogrodu Dydaktycznego „100 rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości w szkolnym ogrodzie dydaktycznym” .

Uroczystość wręczenia Certyfikatu odbyła się 30 listopada 2018r. w Olsztyńskim Planetarium i Obserwatorium Astronomicznym. Uczestniczyli w niej dyrektor naszej szkoły - Edward Szmul oraz Joanna Piskosz i Dorota Choromańska.

 

 

Tekst i zdjęcia: Organizatorzy

 

 

 

Dodatkowe informacje