KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zwycięstwo w konkursie „Lekcja o Funduszach Europejskich V”

Miło nam poinformować, że nasza szkoła znalazła się wśród laureatów konkursu na najlepsze hasło promujące Fundusze Europejskie. Konkurs był organizowany przez Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju w ramach akcji edukacyjnej „Lekcja o Funduszach Europejskich V”.

W ramach projektu, podczas niekonwencjonalnych lekcji z użyciem dedykowanych materiałów dydaktycznych, uczniowie mieli szansę dowiedzieć się jak wiele możliwości dają Fundusze Europejskie. W akcji wzięło udział ponad 8000 uczniów z 268 szkół podstawowych (klas 6 - 8) Polski Wschodniej, czyli województw: warmińsko-mazurskiego, podlaskiego, lubelskiego, podkarpackiego, a także świętokrzyskiego. Na zakończenie projektu przeprowadzono konkurs na najciekawsze hasło promujące Fundusze Europejskie.

Do udziału w konkursie zaproszone były wszystkie szkoły biorące udział w projekcie, z czego 25 placówek uzyskało wyróżnienie jury konkursowego.
Wygrana nie byłaby możliwa bez osobistego zaangażowania nauczycielki z naszej placówki, Pani Magdaleny Baranowskiej, za co serdecznie dziękujemy.
Nasza szkoła stała się posiadaczem nagrody głównej w konkursie, czyli nowej tablicy interaktywnej. Organizatorzy przewidzieli też upominki dla nauczycieli, którzy zgłosili zwycięskie hasła.

Czas poznać nasze hasło konkursowe! Oto ono: „Fundusze Europejskie pozwalają przekuć marzenia w: mogę, potrafię, chcę. Nie gdzieś daleko, ale tu i teraz w Reszlu, Hajnówce, Kolbuszowej, Lubartowie, Opatowie”.

  

Zespół Szkolno - Przedszkolny w Reszlu

 

 

 

Dodatkowe informacje