KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Świąteczne śpiewanie w trzech językach

W czwartek 20.12.2018r. w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Reszlu przy ulicy Chrobrego odbyło się śpiewanie piosenek świątecznych i kolęd w trzech językach: polskim, angielskim i niemieckim.

Chętni uczniowie ubrani w świąteczne stroje zaśpiewali wspólnie piosenki świąteczne i kolędy podczas przerw międzylekcyjnych na szkolnym korytarzu. Śpiewaniu towarzyszył spontaniczny występ naszego szkolnego zespołu tanecznego.

Wspólne śpiewanie w różnych językach zintegrowało całą społeczność szkolną, było świetną zabawą, dało dużo radości uczniom i wprowadziło w świąteczny nastrój.

GALERIA ZDJĘĆ

Autor: Zespół Języków Obcych w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Reszlu

 

 

 

Dodatkowe informacje