KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.

CZYTAJ WIĘCEJ

XXII Festiwal Jasełek

19 stycznia 2019r. grupa składająca się z 44 dzieci uczęszczających do naszej szkoły oraz 3 nauczycielek – s. Czesławy Bezrutczyk, Doroty Choromańskiej oraz Iwony Michalskiej wyjechała autokarem do Kętrzyna na XXII Festiwal Jasełek. 

Konkurencja była bardzo duża – na festiwal zgłosiły się aż 34 grupy z różnych szkół i przedszkoli powiatu kętrzyńskiego.

Około godziny 14.15 z bijącymi sercami mali artyści z naszej szkoły wkroczyli na scenę, która zorganizowana została w bazylice św. Jerzego w Kętrzynie.

Aktorzy stanęli na wysokości zadania i zachwycili komisję konkursową zarówno kunsztem aktorskim jak i zdolnościami wokalnymi. Szczególne wyróżnienia otrzymali Maciej Matejko, Marta Matejko, Igor Socha, Emilia Zelma, Karolina Zelma i Joanna Bieńkowska.

Po występie na dzieci czekał poczęstunek - ciasto, owoce i gorąca herbata. Wszystko przygotowane zostało przez Parafialny Oddział Akcji Katolickiej im. ks. prałata Mieczysława Żuchnika przy Bazylice św. Jerzego w Kętrzynie.

Wszystkie dzieci otrzymały drobne upominki i słodycze, a szkoła bezprzewodowy mikrofon i matę edukacyjną.

Grupa z naszej szkoły zajęła I miejsce w kategorii „Szkoły Podstawowe”.

Dziękujemy serdecznie za wsparcie ze strony rodziców.

GALERIA ZDJĘĆ

 Autor: Zespół Szkolno - Przedszkolny w Reszlu

Dodatkowe informacje