KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.

CZYTAJ WIĘCEJ

21 marca 2019r. – Powitanie Wiosny - klasy I-III

W tym roku szkolnym pierwszy dzień wiosny w naszej szkole dzieci z klas I - III obchodziły w sposób urozmaicony, ciekawy i kolorowy. 

O godzinie 9.00 wszyscy zgromadziliśmy się na placu przed szkołą. Każde dziecko posiadało jakiś element symbolicznie nawiązujący do wiosny. Były to emblematy, chorągiewki, kolorowe kwiaty i transparenty. Uformowaliśmy barwny korowód i ruszyliśmy ze śpiewem ulicami miasta. Wzbudzaliśmy powszechne zainteresowanie wszystkich przechodniów – zatrzymywali się oraz obdarzali nas uśmiechami i życzliwymi słowami. Powędrowaliśmy ze szkoły w kierunku centrum miasta, okrążyliśmy ratusz, a następnie poszliśmy ulicą Kolejową aż do „Orlika”. Potem w kierunku budynku szkoły przy ulicy Chrobrego, ponownie w stronę centrum i z powrotem do szkoły.

Po przyjściu na boisko szkolne zrobiliśmy wspólne zdjęcie i udaliśmy się na posiłek – każde dziecko otrzymało pieczoną kiełbaskę, chleb, sok w kartoniku i jabłko. Po intensywnym marszu ulicami miasta wszyscy byli bardzo głodni i błyskawicznie ustawili się w kolejce po poczęstunek. Posiłek spożywany na świeżym powietrzu smakował wyśmienicie!

Kolejną atrakcją tego dnia były wspólne zabawy na naszym nowym placu zabaw.

Spędziliśmy tam czas aż do godziny 10.50. 

Pierwszy dzień wiosny był dniem bardzo wyczerpującym, ale udanym! Po takim powitaniu wiosna na pewno wkrótce da o sobie znać.

GALERIA ZDJĘĆ

Autor: Zespół Szkolno - Przedszkolny w Reszlu

 

 

 

Dodatkowe informacje