KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.

CZYTAJ WIĘCEJ

21 marca 2019r. – Powitanie Wiosny w klasach IV – VIII i III GIM

21 marca 2019r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Reszlu w budynku przy ulicy Chrobrego 5a także witaliśmy Wiosnę.

Samorząd Uczniowski oraz nauczyciele zorganizowali różne konkursy. 

Obchody te były podzielone na dwie części. W skład części pierwszej wchodziły: konkurs na wiosenne ciasto, konkurs wiedzy o wiośnie oraz konkurs na przebranie o tematyce wiosennej. W przerwach między konkurencjami uczniowie śpiewali piosenki wiosenne. Prowadzącymi imprezy były członkinie Samorządu Uczniowskiego: Maja Pieniak, Katarzyna Jałoszewska, Magdalena Demianiuk, Magdalena Chmarycz oraz Michalina Bartkowiak. Część sportową poprowadzili nauczyciele wychowania fizycznego. Najpierw odbyły się konkursy dla klas IV-VI szkoły podstawowej, m.in. przeciąganie liny, konkurencje z dużymi, gumowymi piłkami, a następnie konkursy dla klas VII-VIII szkoły podstawowej i III gimnazjum o charakterze „biegowym”, m.in. bieg z obciążeniem, bieg z piłeczką trzymaną na łyżce, bieg z balonem. Na końcu ogłoszono wyniki konkursów oraz rozdano nagrody.

W imieniu Samorządu Uczniowskiego chciałabym podziękować wszystkim uczniom, nauczycielom, pracownikom szkoły, rodzicom uczniów, którzy zaangażowali się w Szkolny Dzień Wiosny.

 GALERIA ZDJĘĆ

Tekst: Katarzyna Jałoszewska
Zdjęcia: Agnieszka Żyła

 

 

 

Dodatkowe informacje