Szanowni Państwo,

Aktualnie w Urzędzie Gminy w Reszlu trwają prace nad pozyskaniem środków finansowych z Unii Europejskiej na realizację projektu, którego celem będzie zwiększenie zakresu spraw urzędowych, które będzie można załatwić przez internet.

Uprzejmie prosimy o wypełnienie niniejszej ankiety, dzięki czemu planowany projekt będzie jak najbardziej zgodny z Państwa potrzebami i oczekiwaniami.

Dziękujemy.

Reszelskie Koncerty Muzyki Organowej i Kameralnej - część IV

W pogodny wieczór, 5 sierpnia 2017 roku, punktualnie o godzinie 19. rozpoczął się czwarty z kolei koncert z cyklu III Reszelskich Koncertów Muzyki Organowej i Kameralnej.

Wystąpił żeński Kwartet Smyczkowy Avista. Kwartet występuje z koncertami o różnej tematyce, ten poświęcony był muzyce filmowej. Publiczność nie kryła wzruszenia, gdyż większość utworów dało się swobodnie rozpoznać, wiele z nich pozwoliło wrócić choć na chwilę do lat dzieciństwa. Organizatorzy wraz z wykonawcami ustalili, iż nie usłyszymy zapowiedzi poszczególnych utworów, są bowiem bardzo znane. Koncert muzyki filmowej przyciągnął wielu słuchaczy, a ci, którzy przybyli, nie kryli zadowolenia.

Serdecznie dziękujemy Paniom za przybycie do Reszla i wykonanie wspaniałego koncertu.

Na następny zapraszamy już w sobotę 19. sierpnia. Wystąpi rodzinny duet: Emilia Jarocka grająca na skrzypcach i jej brat, Jędrzej, grający na akordeonie. Warto nadmienić iż Pan Jędrzej grał w Reszlu podczas pierwszej edycji naszych koncertów. Wiele osób zachęcało organizatorów do ponownego zaproszenia tego wykonawcy.

 GALERIA ZDJĘĆ

Dodatkowe informacje